LEZHA

27-vjecari Paulin Rrasa u mbyt në plazhin e Tales në Lezhë. Pak orë më parë Policia njoftoi se ky person kishte humbur jetën pasi ishte futur në det.

Ai rezultoi se ishte mbytur teksa është banor i zonës pasi jetonte në fshatin Ishull të Lezhës.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Në vijim të informacionit paraprak ju bëj me dije se u identifikua shtetasi që është mbytur në plazhin e Tales dhe është Paulin Rrasa, 27 vjeç, banues në Ishull Lezhë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb