MORINË

Gazetarja Dorjana Bezat zbulon për “BalkanWeb” këngëtaren kosovare, që u ndalua në Morinë me armë zjarri në çantën e dorës.

Mësohet se është ndaluar këngtëtarja 34-vjeçare Fjolla Morina, e cila ka qenë duke hyrë në Shqipëri me mjetin e saj tip “Audi Q7”.

Asaj i është zbuluar arma e zjarrit tip pistoletë gjatë kontrollit të imtësishëm në mjetin e saj.

827b93ed E0dc 466f 870c 1ded66838045
827b93ed E0dc 466f 870c 1ded66838045

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb