LAZARAT

Duket se fenomeni i kanabisit në Lazarat është shfaqur edhe 7 vite pasi u pretendua se u shkatërruar në fshatin jugor.

Një 54- vjeçar me emrin Shkëlqim Basha kultivonte në oborrin e shtëpisë kanabis dhe është arrestuar sot nga Policia.

Gjatë një kontrolli atij iu gjetën bimët narkotike që kultivonte si dhe armë luftarake brenda banesës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb