TIRANË

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është plagosur me plumb në këmbë 42-vjeçari Sino Llanaj.
Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti fizik mes dy pronarëve për një pallat, ku i plagosur me sende të forta ka mbetur edhe roja i objektit.

Siç raporton gazetarja Bezat, biznesmeni Llanaj është dhunuar fizikisht pak ditë më parë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: