TIRANA

Një 32-vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi është kapur me 4 kg në banesë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanËeb se Policia kishte informacione se Desaret Demaj merrej me aktivitet të paligjshëm dhe gjatë kontrollit të banesës iu gjet lënda narkotike e fshehur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb