LUSHNJË


Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Lushnjë.


Një motoçikletë është përplasur në rrugë dhe për rrjedhojë shoferi është në gjendje të rëndë shëndetësore. Mësohet se i plagosuri është shtetasi Sami Gorovelli, 58 vjeç.


I aksidentuari Sami Gorovelli është dërguar me urgjencë në spital.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb