Mbytet 22-vjeçari në lumin Mat. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në vendin e quajtur “Ura e Zogut”, mbi lumin Mat.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Sakaq, viktima është identifikuar si Valentin Nikolli, 22 vjeç. Mësohet se i riu kishte shkuar në lumë për t’u larë me shokët e tij, por fatkeqësisht u mbyt në rrjedhën e tij.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: