KËLCYRË

Një 62- vjeçar me profesion kasap ka ndërruar jetë pasi ra nga pema teksa priste dru. Avdul Marko është viktima e aksidentit tragjik në Grykën e Këlcyrës.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për ‘BalkanWeb’ se Merko priste degët e pemëve dhe në një prej tyre ka rrëshkitur ku për pasojë nga përplasja me tokën ka ndërruar jetë në vendngjarje.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb