SHKODËR – Ashtu si në filma një i ri në qytetin e Shkodrës ka tentuar t’i ikë postbllokut të policisë pasi e ka përplasur atë.

Megjithatë uniformat blu kanë bërë të mundur arrestimin e 22-vjeçarit me emrin Danjel Bunaj nga qyteti i Laçit.

shkoder1

Pasi ka shmangur forcat Shqiponja, i riu me Audi A3 është përplasur me furgonin e tyre. Vetëm pak metra më tutje BalkanWeb mëson se Bunaj ka humbur kontrollin e mjetit të tij duke tentuar të futet në një kthesë me qëllim ikjen në drejtim të padtur.

Aktualisht i riu po merret në pyetje ndërsa mjeti ipolicisë ka pësuar dëme të vogla.

6115aa0e-f5f5-4a72-ad8a-5c9c81e89267

 (e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb