KORCE– Një i burgosur i burgut te Drenovës, ka thyer lejen shpërblyese dhe nuk është kthyer në vendin e vuajtjes së dënimit.

Bëhet fjalë për Denis Radicin, i cili është dënuar për vjedhje.

Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ bënë me dije se pas përfundimit të ditëve të lejuese, ai nuk është kthyer më në burgun e Drenovës.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: