Ka ndërruar jetë në spital, e moshuara që u aksidentua dje në Elbasan. “BalkanWeb” mëson se Zymrie Aqifi, 63 vjeçe nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve te marra dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

63-vjeçarja u përplas nga një motor.

Ndërkaq, policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit. Grupi hetimor ka nisur verifikimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb