DURRËS

75- vjeçaria Dashurie Koçi është e moshuara e cila ndërroi jetë nga zjarri në banesën e saj në Durrës në 5 të mëngjesit.

Koçi vdiq nga asfiksia teksa shkak i zjarrit dyshohet të ketë qenë një shkëndijë elektrike në prizë që bëri të shpërthejnë flakët në gjithë kuzhinën.

Kuzhina u dogj e gjitha teksa e moshuara u asfiksua prej zjarrit që zanafillën e pati tek prizat e kuzhinës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb