Vidhet banesa e gjyqtares së Durrësit Shpëtime Pitaku.

News24 mëson se Pitaku ka pretenduar se i janë marrë 2 mijë euro dhe bizhuteri.

Ende nuk dihen detajet të ngjarjes, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e detajeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: