Vetëvritet autori i dyshuar i krimit të dyfishtë në Klos. Mësohet se autori i vrasjes së Ilir dhe Kenado Shira, Fiqiri Mjeshtri i ka dhënë fund jetës në rrethana të paqarta.

Gazetari Enver Doçi raporton për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur në mes të qytetit, në afërsi të një lokali, ndërsa në momentin e ngjarjes ka pasur shumë kalimtar pranë skenës së krimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: