GREQI

Mediat greke kanë publikuar foto të shqiptarit që dyshohet se është vrasës i ish-partneres së tij, ukrainases Fotini Svetlana.

Shqiptari dyshohet se kishte lidhje me ukrainasen teksa vendosi të vrasë atë bashkë me bashkëshortin e saj farmacist grek në Loutraki.

Ai është rreth 45- 50 vjeç dhe ka qenë i dënuar më parë me burg për vjedhje dhe drogë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb