“Ermali bën biznes, unë bëj komedi. Enca bën për ballkon, Bleona për profesionalizëm”. Kjo është fjalia e Bes Kallakut e thënë teksa ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” disa javë më parë dhe që menjëherë bëri që të ketë reagime të shumta.

Ndër to edhe protagonistët Ermali dhe Enca, të cilët ishin këtë të shtunë të ftuarit e Luana Vjollcës në puntatën e fundit të “Shiko Kush LUAN”, ku nuk lanë mangut edhe një kundërpërgjigje ndaj Besit.

Enca vendosi t’i vejë kapakun debatit me Besin në “Shiko Kush LUAN”, në emisionin ku Besi dha deklaratën e fuqishme. Ajo u shpreh se duhet të jenë dashamirës për njëri-tjetrin, por nuk do i japë mundësinë të bashkëpunojnë, pasi bëri një gjest shumë të shpifur edhe pse muaj më parë i ofroi rolin prtagonist në filmin e tij.

/TCH

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb