Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, vazhdon të jetë njëra nga yjet më të komentuara në rrjete sociale.

Ajo përflitet vazhdimisht për postimet e fotografitë provokuese, ndërsa nuk mungon as me deklarata për tema të ndryshme.

25 vjeçarja këtë herë ka befasuar me një shkrim të bërë në llogarinë e saj në Instagram, ku shkruan:

“Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë”

Kjo deklaratë e Encës vjen pas disa njoftimeve të vazhdueshme që ka bërë duke treguar se është beqare.

“Rakia” dhe “Suavele” mbeten projektet e fundit që u pritën mirë nga fansat e publiku me miliona klikime në platformat muzikore

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb