Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia njihet për format e saj trupore dhe projektet e saj hite muzikore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku shpesh herë poston foto provokuese. Së fundi këngëtarja ka postuar një foto në Valbonë bashkangjitur me një shkrim të cilën i ka bërë kureshtar fansat e saj.

‘Gruaja trofe’, shkruan ajo, shoqëruar edhe me ikonën e unazës.

View this post on Instagram

Trophy Wife ????

A post shared by ENCA (@enca) on

A mos ndoshta këngëtarja ka gjetur partnerin e jetës dhe ka ndërmend të martohet, apo është një tjetër projekt muzikor? Mesa duket duhet ende të presim se çfarë surprize ka rezervuar ajo për fansat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: