TIRANE

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia është aktive në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet profresionale.

Jo të pakta janë edhe rastet kur Enca publikon për fansat ndonjë foto provokuese, duke u bërë kështu një personazh mjaft i diskutuar mediatik. Një gjë të tillë ajo e ka bërë në imazhet e fundit të publikuara në InstaStory disa poza provokuese.

Ajo ka pozuar vetëm me reçipeta, duke vënë në pak gjoksin duke ngacmuar imagjinatën e fansave të saj. Enca ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb