Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka festuar 26-vjetorin e lindjes. Enca ka zgjedhur që ceremonia e kësaj dite të veçantë për të, të zhvillohet në Dubai, në një vend luksoz. Këngëtarja është surprizuar nga miqtë e saj të shumtë.

Në “Instasytory”, Enca ka publikuar pamje të shumta nga festa e “çmendur”, ku feston me shampanjë. Ndërkohë miqtë e saj shfaqen duke mbajtur në duar fishekzjarrë teksa kërcejnë.

Gjithashtu këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet me një fustan me dekolte të hapur, ku në duar mban një buqetë të madhe me trëndafila.
“Miss Ditëlindja. Duke festuar këtë ditëlindje në vendin tim të ri të preferuar”, shkruan Enca bashkëngjitur kësaj poze.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: