Enca Haxhia është një nga këngëtarët më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo preferohet jo vetëm për zërin e ëmbël dhe potent, por edhe për format perfekte trupore. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku shihet tërësisht e zhveshur, në një nga bregdetet shqiptare.

Enca i mbulon pjesët intime pas një shkëmbi, ndërsa krahas fotos së publikuar shkruan:

“Po ndihem e lezetshme, ndoshta ta fshijë më vonë”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: