Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, vijon të qëndrojë në Dubai, ku dhe festoi ditëlindjen disa ditë më parë.

Enca, ka publikuar së fundmi disa foto me bikini, ku në plan të parë ka vendosur linjat trupore.

Me të brendshme blu e gur shkëlqyes, artistja duket në formë të mirë përkundër se komentohet mjaft shumë për kilogramët e tepërt.

Postimi për vetëm pak minuta ka grumbulluar mbi 12 mijë pëlqime.

Vlen të përmendet se këngëtarja për një kohë të gjatë nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor, gjersa këtë verë pauzoi edhe nga koncertet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: