Enca Haxhia është njëra ndër personazhet më të përfolura të “showbiz”-it shqiptar.
Kohët e fundit Enca ka qëndruar më në hije sa i përket jetës së saj profesionale duke mos qenë kështu edhe shumë aktive.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Megjithatë duket se Enca ka punuar fort për të sjellë pas kaq shumë kohësh diçka të re. Këngëtarja ka punuar për dy projekte të reja ku dy prej tyre i ka totalisht gati, këtë e ka bërë të ditur vetë ajo, sepse dy këngët e saj i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.
Kënga e saj e parë titullohet “Zemër”. Ndërsa kënga e dytë titullohet “Ndoshta”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb