Këngëtarja Enca Haxhiaj ka zbuluar një sekret të vogël të saj që fshihet në trupin e saj të përfolur për format bombastike.

Pikërisht ajo sot ka treguar se në buzën e saj, në pjesën anësore ka një nishan. Duket se pak veta e dinin këtë fakt teksa duket detaji nuk është i dukshëm.

Zakonisht Enca njihet për format e saj trupore se sa për detajet në fytyrë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: