Enca Haxhia ka bërë përgatitjet e ditëlindjes.

Ajo ka zgjedhur Dubain si vendin ideal për të kaluar këtë ditë të veçantë.

Duket se është e emocionuar pasi do t’i mbush 26 vjet, duke dashur të organizoi një festë të madhe.

  • foto galeri
  • foto galeri

“O zot dita e fundit 25 vjeç”, shkroi ajo në njërin postim, ndërsa në postimin e radhës tregoi që ka marrë rrugën për në Dubai, por që nga kush po shoqërohet nuk ka treguar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb