Nëse nuk e keni parë Encën ditët e fundit në Shqipëri, mos e kërkoni sepse këngëtarja është duke shijuar disa ditë pushimesh shumë larg nesh.

Në rrjetet sociale ajo postoi disa fotografi nga Dubai, për t’u zhvendosur më pas në Afrikë. Fotoja e fundit e postuar prej saj ka marrë gjithë vëmendjen e fansave, pasi shihet me bikini dhe tejet tërheqëse.

Sigurisht që këto foto joshëse nuk i kanë lënë fansat e këngëtares pa e shprehur pëlqimin e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: