Përveç muzikës që bën, Enca Haxhia njihet edhe për format e saj bombastike, për të cilat komentohet shpesh.

Madje as ajo vetë nuk ngurron që t’i ekspozojë në rrjetet sociale apo edhe në klipet e këngëve të saj.

Pak më parë, këngëtarja e njohur ka publikuar në “Instastory” një fotografi ku shfaqet me reçipeta transparente.

E me këtë pozë, Enca ka zbuluar se sapo është zgjuar pasi u thotë 2.3 milionë ndjekësve “mirëmëngjesi”.

E me siguri që këngëtarja ka marrë shumë mesazhe në “Instagram”, ashtu siç ndodh zakonisht.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb