Enca Haxhia duket se do të sjell diçka të re për fansat e saj.
Këngëtarja që shquhet për format e saj të kolmet ka shfaqur në disa fotografi foto bombastike të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Enca duket se do të dal me një këngë të re, kurse para disa diteve ka thënë se do të sjell një këngë të re me këngëtaren e njohur me famë ndërkombëtare, shqiptaren Bebe Rexha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb