Ajo është një këngëtare e cila gjithmonë bie në sy për veshjen provokuese dhe postimet që bën në rrjetet sociale.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi ajo nuk kishte postuar asnjë foto në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri

Enca është shfaqur me paterica dhe ka treguar se i ka ndodhur një aksident dhe ka thyer këmbën, duke ju nënshtruar edhe një operacioni.

Bukuroshja shkruan se jeta na sjell të papritura, por duhet t’i përballojmë si kampionë.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona 1 thyerje kembe dhe 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca, Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem” shkruan Enca.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: