Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ndodhet me pushime në Turqi.

Këngëtarja ka mbajtur të përditësuar fansat këto kohë, duke postuar në rrjete sociale video e foto të shumta.

Së fundmi, Enca ka publikuar foto nga pishina dhe me bikini. Duhet pranuar, këngëtarja ndodhet në formë të mirë dhe linjat e saj preferohen së tepërmi nga fansat.

Sa i takon projekteve muzikore, kënga më e fundit e saj është “Rakia”, ndërsa vetë këngëtarja ka lajmëruar se këtë sezon vere ka anuluar të gjitha koncertet, për t’iu dedikuar pushimeve të zgjatura.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb