TIRANË

Pas kryeministrit Edi Rama edhe Drejtori i Komunikimit në Kryeministri Endri Fuga iu është përgjigjur kritikave për publikimin e imazhit të prindërve të minorenes në Kavajë.
Fuga shkruan se politikanët dhe mediat ishin arsyeja se përse prindërit e vajzës vendosën të dilnin hapur.

“Ata politikanë dhe media që shfaqen sot gjasme të indinjuar për vizitën e @elisaspiropali tek familjarët e vajzës në Kavajë janë pikërisht arsyeja pse prindërit e vajzës vendosën të dilnin hapur me atë mesazh të drejtpërdrejtë në ERTV”, shkruan Fuga.

Fuga Twitter
Fuga Twitter

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb