TIRANE – Para tre muajsh Eni Koçi solli këngën më të re për tregun muzikor shqiptar. “Jemi dashtë”, titullohej kënga më e re e Eni Koçit, i cili është shikuar mbi 1.8 milionë herë në YouTube.

Trust me, when I woke up today, I had no plans to be awesome but shit happens?

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on


Por, bukuroshja shqiptare ka vazhduar të jetë pjesë e mediave rozë në sajë të fotove që poston çdo ditë në rrjetet sociale. Së fundi, biondina ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e shtrirë në shtrat .

“Më besoni, kur u zgjova sot, nuk kisha plane të bëhesha spekalolare , por ndodhi”, ka shkruar ndër të tjerash Eni në rrjetet sociale. Ndryshe, këngëtarja së fundi ka treguar edhe mënyrën se si i ka humbur disa kilogramë për të qenë sa më shumë në formë.

Aktualisht ajo është duke punuar në projekte të reja muzikore gjersa këtë vit do të mbajë një numër të madh të koncerteve.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: