Trabzonspori ka zyrtarizuar ditën e sotme transferimin e Enis Bardhit.

27-vjeçari ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me klubin turk ku do të veshë fanellën me numër 29.

Bardhi starton kështu një aventurë të re larg Spanjës ku në sezonin e fundit ishte pjesë e Levantes./P.sport

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: