ITALI

Loriku është treguar shumë hermetik në privatësinë e të voglës së tij, Enkelejdës duke mos i publikuar asnjë foto ku i tregon portretin e për më tepër fotot me të janë shumë të rralla.

Mbrëmjen e djeshme, Loriku e theu këtë rregullin e privatësisë dhe postoi një foto teksa i dhuron një puthje në kokë vogëlushes.

Enkelejda shihet se është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë. Ajo pak ditë më parë festoi ditëlindjen dhe mami Monika na tregoi disa pamje nga ambienti i zbukuruar për festën, që u zhvillua në shtëpi në përshtatje të kushteve të pandemisë.

Shpresojmë që në vazhdim Loriku e Monika të publikojnë më shpesh foto me vogëlushen, por tani për tani na mjafton ëmbëlsira që na dhuroi sot ish-kapiteni.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: