Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka folur lidhur me mundësinë e transferimit të sulmuesit brazilian Neymar tek rivalët e mëdhenj të Real Madridit, të cilët kanë ofruar 190 milionë euro për të.

Ai ka deklaruar se Neymar ndihet mirë dhe ai shumë shpejt do të nënshkruajë një kontratë të re me Barcelonën.

“Neymar po stërvitet shume mirë dhe mendoj se ai do të nënshkruajë një kontratë të re”, tha Enrique në një konferencë shtypi.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: