TIRANE


Kanë qenë të shumtë personazhet e njohur, që u kanë ardhur në ndihmë të prekurve nga tërmeti i 26 nëntorit. Kujtojmë këty dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Bebe Rexha e cila do të ndërtojë dy shtëpi në Bubq dhe Rira Ora e cila edhe ajo do të ndërtojë një shtëpi të prishur nga tërmeti.


Edhe motrat Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat në nevojë.


“Edhe pse nuk mbaj koncerte sepse jam duke u marr me projekte të reja më vjen mire që kemi për t’u parë në Tiranë sidomos për arsyen që të gjitha fitimet do të përdoren për ndihma për njerëzit që kanë nevojë në Shqipëri”- shkruan Era në Instagram.

Untitled 6
Untitled 6

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: