TIRANE

Nora dhe Era Istrefi prej kohësh kanë paralajmëruar për një duet të ri, të cilin do ta publikojnë së shpejti. Dy motrat kanë bërë me dije se kënga e cila titullohet “Nuk e di”, do të jetë dalë për publikun që nga data 19 prill.

Untitled 6
Untitled 6

Xhirimet e klipit përfunduan rreth një javë më parë, ndërsa dy artistet vazhdimisht kanë ndarë me ndjekësit imazhe nga prapaskenat.

Ditën e djeshme Era publikoi në Instagram një fotografi, ku shfaqej bashkë me Norën ku ngjanin shumë me motrat Kardashian. “Nuk e di 19 prill! A jeni gati?”, ka shkruar Istrefi në mbishkrimin fotografisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: