SHKODER

Një tjetër kamion është përmbysur në veri të vendit si pasojë e motit të keq me erëra të forta.

Mësohet se kamioni është përmbysur në aksin rrugor Pukë-Shkodër, në vendin e quajtur Qafë Qelë.

Nga përmbysja e kamionit anës rrugës nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme 3 kamionë janë përmbysur për shkak të erës së fortë në rrethin e Lezhës.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb