TIRANE

Nëse deri tani kemi menduar se Era Istrefi dhe muzikanti Julian Perretta ishin në një lidhje, sapo u vërtetua e kundërta. Vetë këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto duke folur në ‘videocall’ me Perrettën.

Secili ka vënë një mbishkrim në foto ku lënë të kuptosh se kanë raport shumë të ngushtë, por asgjë përtej një miqësie të sinqertë.

Lajmet për një lidhje mes muzikantit spanjoll dhe këngëtares shqiptare nisën muaj më parë sepse frekuentoheshin shumë. Megjithatë asnjë prej të dyve nuk mohoi ose pohoi lajmet që qarkullonin.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: