TIRANE – Ditën e djeshme këngtëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefin festoi ditëlindjen. Megjithëse këngëtarja shqiptare, tashmë me famë ndërkombëtare,është shumë e zënë me punë ajo ka arritur të gjejë kohë edhe për t’ju përkushtuar vetes në këtë ditë të rëndësishme.

Untitled-4

Ajo nuk ka pritur që të tjerët t’i bëjnë dhurata të shtrenjta, por ka vajtur në firmën më të njohur në botë dhe ka blerë çdo gjë sipas shijes së saj. Era ka publikuar në ‘Instagram’ disa fotografi në të cilat shihet e ulur në një pjesë të dyqanit të ‘Chanel’. “Duke i blerë vetes disa dhurata”, – ka shkruar ajo krahas fotos.

sdsd

Untitled-2

era-istrefi
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: