Era Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 24-ët.

Kengatraja me famb botërore ka marrë shumë urime nga fansat në profilin e saj në Instagram.

Era Istrefi së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam do ta performojnë himnin “Live It Up” në finalen e Kampionatit Botëror, “Rusia 2018” – kjo ndoshta është dhuarata më e mirë e saj për këtë vit.
era istrefi

850x636_gg1529123002

1200x630sr.jpg_effected

download (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: