TIRANE

Dje për këngëtaren Era Istrefi ka qenë një ditë e vecantë pasi këngëtarja e njohur festuar 25 vjetorin e saj. Dhe ky përvjetor e gjeti artisten pikërisht aty ku çdo këngëtar do donte të ishe, në skenë.

Në një koncert në sheshin “Skënderbej”, ku performonte së bashku me motrën e saj, Nora Istrefin, ajo mori padyshim dhe suprizën më të bukur të mbrëmjes, urimin e publikut.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në një video të postuar vetë Era në Instagram, mund të dëgjoni fansat e saj që i këndojnë njëzëri “Happy Birtdhay to you”.

Përveç Norës dhe miqve që e shoqëruan në koncert, në festën e Erës nuk mungoi as Elvana Gjata, e cila ka qenë e pranishme si e ftuar speciale. Vitin e fundit Era Istrefi ka korrur shumë sukses në muzikë dhe sot renditet ndër artistet më të mira.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: