TIRANE

Era Istrefi që në nisje të karrierës së saj si këngëtare, ka eksperimentuar shpesh me ‘look-un’ e saj. Ajo ka qenë bionde, brune por edhe me ngjyra të tjera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Prej kohësh ishim mësuar ta shikonim me flokët e zinj dhe pamjen gjithmonë të kuruar, por së fundmi vumë re një përpjekje të saj për t’u
rikthyer tek biondja e dikurshme.

Era publikoi disa ditë më parë foto me pamjen e re, ku binin në sy flokët ngjyrë gështenjë e hapur. Ndërsa ditën e djeshme këngëtarja ka postuar të tjera foto ku e shohim bionde. Era ka transformuar ‘look-un’ përfundimisht dhe rezultati është shumë i bukur dhe i shkojnë shumë.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb