Këngëtarja e njohur Era Istrafi është duke shijuar pushimet në Jug të Shqipërisë.

Këngëtarja, ka mbajtur të përditësuar fansat nga pushimet në bregdetin e mrekullueshëm shqiptar, duke publikuar çdo ditë video e foto të shumta.

Së fundmi, Era, është shfaqur e veshur me bikini dhe duke bërë ‘tëerk’ në bregun e plazhit.

Kërcimi sensual i Erës, por edhe fotot ku ekspozon linjat perfekte janë pëlqyer në masë nga fansat, të cilët nuk kanë hezituar të lënë një koment, apo dhe të bëjnë ‘like’ në postimin e këngëtares.

Vlen të përmendet se këngëtarja ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, teksa fansat ende vazhdojnë të mbesin në pritje për këngën e saj të radhës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb