TIRANE – Kohët e fundit Era Istrefi ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale.Këngëtarja ka treguar se dëshiron të fokusohet në gjërat që e bëjnë të lumtur dhe këtu bën pjesë dhe familja e saj.

Era po kalon disa ditë përkrah personave të zemrës, që janë nëna dhe vëllai i vogël. Siç kuptohet nga videot e publikuara nga vetë këngëtarja në Instagram, Era së bashku me ta po nisen drejt një udhëtimi.

Ajo shfaqet shumë e lumtur pranë tyre dhe nuk ka ngurruar që disa çaste t’i ndajë edhe me miqtë virtual. Siç e shihni dhe në video nëna e këngëtares është një zonjë e vërtetë dhe shumë simpatike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb