TIRANE – Këngëtarja ka bashkëpunuar me emra të njohur të muzikës ndërkombëtare, duke u bërë gjithashtu pjesë e këngës së “Botërori 2018”.
Kohët e fundit karriera për Era Istrefin është vetëm në ngjitje.

Gjatë kësaj periudhe artistja nuk ka ndaluar së punuari fort dhe ndoshta bashkëpunimi i radhës është me këngëtarin Willy William.

Nëpërmjet një postimi të bërë në ‘Instastory’ këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet pranë këngëtarit të hitit “Ego”. Ata ndodhen në një studio muzikore, teksa zëri i Era Istrefit dëgjohet në sfond.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: