Bora Zemani është tashmë kryefjala e mediave rozë. Çdo postim që ajo bën merr gjithmonë vëmendje. Bora ka ndarë disa foto shumë joshëse në Instagram.

Ajo ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e saj teksa tregon dukjen e thjesht në përditshmëri. Po ashtu, vihet re që duket mjaft e lumtur duke lajmëruar edhe ardhjen e pranverës.

“Erdhi pranvera fmi…”, ka shkruar Bora krahas fotove.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb