ANKARA

Erdoğan: Do të vazhdojmë përpjekjet për të ndalur gjakderdhjen në Libi.

Erdoğan: Një qasje që shpërblen agresorin dhe ndëshkon ata që janë në favor të dakordimit dhe paqes do të jetë katastrofa e Libisë.

Erdoğan: Nuk duhet të lejohet që Libia të bëhet territor për lojërat e organizatave terroriste dhe baronëve të luftës.

Erdoğan: Turqia me të gjitha mundësitë që ka do të vazhdojë të qëndrojë pranë vëllezërve të saj libianë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb