TIRANE

Më 6 tetor 2018-ës, kryebshkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë. Tashmë vogëlushi Kajan është rritur dhe ai lumturon çdo ditë jetën e prindërve të tij.

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa postojnë shpesh foto të djalit të tyre por gjithmonë duke u treguar të kujdesshëm për mos t’i publikuar fytyrën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pak minuta më parë kryetari i bashkisë Veliaj ka postuar një foto të ëmbël familjarë. Në të shfaqet Veliaj së bashkë me Ajolën dhe vogëlushin e tyre, të cilit i kanë zbuluarfytyrën pak më shumë se herët e tjera. Në krahë të fotos Veliaj kishte vendosur dhe tre zemra.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb