Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhveshur kostumin zyrtar të politikës dhe ka vendosur të kalojë kohë me të birin, Kajan.

I pari i Tiranës ka publikuar një foto me djalin, teksa shfaqen duke u argëtuar në lojërat, në qendër të kryeqytetit. Kajan ndodhet mbi një kalë, ndërsa Veliaj ndodhet pranë tij dhe e mban që të mos rrëzohet.

Ajo që tërheq vëmendje, përtej dashurisë babë e bir, është edhe komenti i bashkëshortes së Veliajt, Ajola Xoxës, e cila shkruan “Dashuritë”, shoqëruar me disa zemra.

Aaaaa
Aaaaa

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb